Положення про авторські права

Положення про авторські права

Повні тексти статей, опубліковані у журнал "Науковий і культурно-просвітній краєзнавчий часопис «Галичина»"  (https://journals.pnu.edu.ua/index.php/istgal/issue/archive) ліцензованіт згідно умов ліцензії CC BY 4.0

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

    1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY Creative Commons Attribution 4.0 Unported License, котра дозволяє іншим особам вільно копіювати та розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи.
    2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
    3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

Цей журнал, який розміщено на платформі OJS, підтримує політику депонування опублікованих матеріалів за допомогою платформи SWORD. Адреса початкової точки доступу: https://journals.pnu.edu.ua/index.php/istgal/issue/archive

Система депонування - За вибором; Гнучка: Автор може обирати, депонувати свою роботу чи ні. Вказується адреса URL до документу зі списком служб, з якого автор може обрати окрему точку депонування. Депонування відбувається після повідомлення автору про прийняття його рукопису.